1. Merhaba Ziyaretçi! TürkPDA olarak "Moderatör", "Editör" ve "Yönetici" gibi konumlarda, bizimle birlikte çalışarak, paylaşımlar yapabilecek, yeni ekip arkadaşları arıyoruz. İlgilenen arkadaşların "TürkPDA Moderatör Alımı" konusu altında iletişime geçmelerini rica ederiz.
  Duyuruyu Kapat
 2. Sayın Ziyaretçi, forum düzeninin korunması adına her cihaz modeli için tek bir Ana Konu bulunmakta ve bu model ile ilgili tüm paylaşım, soru, destek o konu altında verilmektedir. Bu nedenle cihazınız ile ilgili herhangi bir soru sormadan önce cihazına ait mevcut bir konu olup olmadığını kontrol edip, eğer yoksa "Genel Yardım ve Destek" kategorisi altında yardım talebinde bulunabilirsiniz.
  Duyuruyu Kapat

Huawei P10 ve P10 Plus - Ses İyileştirme Yaması

Huawei P10 kulaklık için ses yüksetme, kalite arttırma


Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizlere P10 ve P10 Plus modelleri için nasıl özellikle kulaklık kullanımında nasıl ses kalitesinde iyileştirmeler yapabileceğiniz anlatacağım.

İşlemlerin herhangi bir zorluğu yok, ayrıca bir ayar yapmanızda gerekmiyor. Sadece cihazınız da TWRP Recovery ve Android 7 (EMUI5.1) olması yeterli.

Öncelikle bu yama bizlere neler sunuyor?
 • Ses tonları daha ayrıntılı ve keskin bir hale geliyor.
 • Frekans tepkimesinde (frequency response) düzeltmeler sağlanarak, kulaklıklarda sesler düz bir çizgi halinde, Hi-Fi ses düzeninde olması gerektiği gibi daha ayrıntılı doğru frekans aralığında geliyor.
 • Bir çok kulaklık ile ekstra ekolayzır ayarı yapmadan net tonlar elde edebilirsiniz.
 • Bass daha detaylı hale geliyor. Daha derin, daha hissedilir infrabass, daha keskin vuruşları hissedebiliyorsunuz.
 • Vuruş hızları daha yoğun ve sert hale geliyor.
 • Ses seviyesi yaklaşık 1.5 kat daha yükseliyor.

Kurulum adımları:


Nasıl kaldırılır?

Eğer yamadan hoşnut kalmaz ve orjinal ses tonlarınıza dönmek isterseniz eklentide yer alan Huawei_P10_Ses_Orjinal.zip dosyasını TWRP recovery üzerinden yükleyebilirsiniz.

Volpula bunu beğendi.
Bu Makaleyi Değerlendir:
/5,