1. Merhaba Ziyaretçi! TürkPDA olarak "Moderatör", "Editör" ve "Yönetici" gibi konumlarda, bizimle birlikte çalışarak, paylaşımlar yapabilecek, yeni ekip arkadaşları arıyoruz. İlgilenen arkadaşların "TürkPDA Moderatör Alımı" konusu altında iletişime geçmelerini rica ederiz.
  Duyuruyu Kapat
 2. Sayın Ziyaretçi, forum düzeninin korunması adına her cihaz modeli için tek bir Ana Konu bulunmakta ve bu model ile ilgili tüm paylaşım, soru, destek o konu altında verilmektedir. Bu nedenle cihazınız ile ilgili herhangi bir soru sormadan önce cihazına ait mevcut bir konu olup olmadığını kontrol edip, eğer yoksa "Genel Yardım ve Destek" kategorisi altında yardım talebinde bulunabilirsiniz.
  Duyuruyu Kapat

Huawei P10 Root Erişim İzni

Huawei P10 nasıl Root yapılır?

Etiketler:

Merhaba arkadaşlar. Bu makale altında sizlere Huawei P10 modeli için nasıl ROOT erişim izni alabileceğiniz anlatacağım. (Bu makalede yer alan dosyalar sadece Android 7.0 Nougat içindir.)

Dilerseniz hiç komut yazmadan bu işlemleri ve daha fazlasını TürkPDA Huawei Multi-Toolbox kullanarak tek tıklama ile yapabilirsiniz.

Öncelikle bu işlemleri yapabilmeniz için cihazınızda mutlaka TWRP Recovery yüklü olmalıdır. Eğer cihazınızda TWRP Recovery yok ise bağlantıdan yardım alabilirsiniz: Huawei P10 Stock ve TWRP Recovery Yükleme

Haydi başlayalım;

 1. SuperSU-v2.79-P10-TurkPDA.zip dosyasını indirin ve telefon hafızasına aktarın.
 2. Cihazınızı TWRP Recovery modunda başlatın. (Telefon kapalı konumdayken, Ses Yükseltme + Güç tuşlarına basılı tutarak açın)
 3. TWRP Recovery'den "Mount" menüsüne girin.
 4. Mount menüsü altında "system/" dizinini seçerek "Mount" yapın.
 5. Ana menüye dönerek "Install" menüsüne girin.
 6. Buradan hafızaya atmış olduğunuz SuperSU-v2.79-P10-TurkPDA.zip dosyasını seçerek "Install" yapın.
 7. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra telefonu yeniden başlatın.

Volpula ve pishman bunu beğendi.
Bu Makaleyi Değerlendir:
/5,