1. Merhaba Ziyaretçi! TürkPDA olarak "Moderatör", "Editör" ve "Yönetici" gibi konumlarda, bizimle birlikte çalışarak, paylaşımlar yapabilecek, yeni ekip arkadaşları arıyoruz. İlgilenen arkadaşların "TürkPDA Moderatör Alımı" konusu altında iletişime geçmelerini rica ederiz.
    Duyuruyu Kapat
  2. Sayın Ziyaretçi, forum düzeninin korunması adına her cihaz modeli için tek bir Ana Konu bulunmakta ve bu model ile ilgili tüm paylaşım, soru, destek o konu altında verilmektedir. Bu nedenle cihazınız ile ilgili herhangi bir soru sormadan önce cihazına ait mevcut bir konu olup olmadığını kontrol edip, eğer yoksa "Genel Yardım ve Destek" kategorisi altında yardım talebinde bulunabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Duyuru TürkPDA Moderatör Alımı

'Duyurular' forumunda candumann tarafından 28 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. candumann

candumann

Site Yetkilisi TürkPDA Yönetici
    Makaleler:
    13
    Alınan Beğeniler:
    3,800
    Ödül Puanları:
    59
    Marka:
    Huawei, Xiaomi
    Model:
    P10, Redmi Pro
    Yazılım:
    B161, MIUI v9
    Değerli kullanıcılarımız;

Biliyoruz ki bazılarınız akıllı telefonlar konusunda birçok tecrübe edinmiş ve bilgi sahibi olmuş. Bu engin tecrübe ve bilgisini forumda paylaşacak gönüllü yoldaşlara ihtiyacımız var. Forumda desteğini eksik etmeyecek ve kendine güvenen arkadaşlarımız başvuru yapabilirler.

Platformumuz henüz çok yeni. İçeriğimiz kısıtlı. Türkiye'de henüz TürkPDA dışında bir örneği olmayan, düzenli, kullanışlı forum yapısı ile bir ilki gerçekleştirmek istiyoruz. Bu adımları atarken, yönetim kadromuzda bize yardımcı olup, destek verecek yeni arkadaşlara ihtiyacımız var.

Tüm kategorilerde moderatör ihtiyacı mevcut. Bilgili ve tecrübeli olduğunuz, ben yaparım dediğiniz kategoriler için başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınızı bu konu altından devam ettiriniz.

yukselg ve zigana6161 bunu beğendi.
  2. yukselg

yukselg

Onbaşı
    Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    gönüllü olarak mı arıyorsunuz.

3. candumann

candumann

Site Yetkilisi TürkPDA Yönetici