1. Merhaba Ziyaretçi! TürkPDA olarak "Moderatör", "Editör" ve "Yönetici" gibi konumlarda, bizimle birlikte çalışarak, paylaşımlar yapabilecek, yeni ekip arkadaşları arıyoruz. İlgilenen arkadaşların "TürkPDA Moderatör Alımı" konusu altında iletişime geçmelerini rica ederiz.
    Duyuruyu Kapat
  2. Sayın Ziyaretçi, forum düzeninin korunması adına her cihaz modeli için tek bir Ana Konu bulunmakta ve bu model ile ilgili tüm paylaşım, soru, destek o konu altında verilmektedir. Bu nedenle cihazınız ile ilgili herhangi bir soru sormadan önce cihazına ait mevcut bir konu olup olmadığını kontrol edip, eğer yoksa "Genel Yardım ve Destek" kategorisi altında yardım talebinde bulunabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Lenovo S90 - Ana Konu

'Lenovo' forumunda candumann tarafından 15 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. marlamentt

marlamentt

Er
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    kardeşim selamun aleyküm bu verdiğin linkteki romu indirdim kurdum fakat tel çift hatlı oldu ve simi görmüyor ne yazık ki yardımcı olursan çok sevinirim yaaa telefonumu kullanamıyorum

2. marlamentt

marlamentt

Er
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    kardeşim dediklerini yapmaya çalışıyorum ancak opst configuration isimli programa girdiğimde telefonumu görmüyor driverlerinide kurdum ama yardımcı olurmusun acaba

3. davutdogan

davutdogan

Er
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    abi ben root attım rom yükledim tel açılmıyor simge takılı kalıyor ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun ya

4. atmaca950

atmaca950

Er
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    lenovo s60 tek hat rom bulan yada rom atabilecek var mı tel brick oldu netten rom indirip attim cift hat simgesi oldu yardimci olabilecek varmi s60 kullanip yedek atabilen olursada bana ve bu sorunu yasayanlara yardimci olabilir belki

5. AKSRY

AKSRY

Er
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    tşkrlr

6. dasdasd

dasdasd

Er
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    bana lenovo s90 2gb ram 32gb dahili depolama 5.0.2 android sürümü olan rom varmı arkadaşlar varsa linki paylaşırmısınız ve sorum olcak başka telin romunu indirip kursam tel olabilir mi zarar verirmi tele

7. Bhdravc

Bhdravc

Er
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeslerim yeni uye oldum s90a var bende android yuklu olmayan bi anakart aldim tel acilmiyor kim bana yardimci olur.sadece sarza takinca ilk basta siyah android yazisi geliyor kapaniyor geri Allah razi olsun

8. Bhdravc

Bhdravc

Er
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeslerim yeni uye oldum s90a var bende android yuklu olmayan bi anakart aldim tel acilmiyor kim bana yardimci olur.sadece sarza takinca ilk basta siyah android yazisi geliyor kapaniyor geri Allah razi olsun

9. Bhdravc

Bhdravc

Er
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

10. Bhdravc

Bhdravc

Er
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bana yardimci olurmusun android yukleyemedm s90a 05362709180

11. Bhdravc

Bhdravc

Er
    Alınan Beğeniler: