1. Merhaba Ziyaretçi! TürkPDA olarak "Moderatör", "Editör" ve "Yönetici" gibi konumlarda, bizimle birlikte çalışarak, paylaşımlar yapabilecek, yeni ekip arkadaşları arıyoruz. İlgilenen arkadaşların "TürkPDA Moderatör Alımı" konusu altında iletişime geçmelerini rica ederiz.
  Duyuruyu Kapat
 2. Sayın Ziyaretçi, forum düzeninin korunması adına her cihaz modeli için tek bir Ana Konu bulunmakta ve bu model ile ilgili tüm paylaşım, soru, destek o konu altında verilmektedir. Bu nedenle cihazınız ile ilgili herhangi bir soru sormadan önce cihazına ait mevcut bir konu olup olmadığını kontrol edip, eğer yoksa "Genel Yardım ve Destek" kategorisi altında yardım talebinde bulunabilirsiniz.
  Duyuruyu Kapat

Desteklenmiyor Huawei Ascend Mate 7 Tools v1.0

TurkPDA tarafından hazırlanan bootloader kilidi açma, recovery ve rom yükleme aracı

 1. candumann
  Duyuru 05.11.2016: Uygulamanın güncelleme desteği durdurulmuştur. Uygulama ile ilgili sorunlara destek verilmeyecek, uygulama daha fazla güncellenmeyecektir. Bu uygulama artık yerini Güncellendi - TürkPDA Huawei Multi-ToolBox projesine bırakmıştır.

  1.png

  TurkPDA - Huawei Ascend Mate 7 Tools

  Yeni başlayanlar, ya da ADB bilgisi olmayanlar için cihazınızda bootloader kilidi açmayı, stock ya da custom recovery yüklemenizi kolaylaştıran, aynı zamanda usb sürücü (driver) ve gerekli araçları içinde barındıran yardımcı program. Bir takım özellikler şuanda eksik olsa da ilerleyen sürümlerde program geliştirilecektir. Uygulama şimdilik sadece MT7-L09 modeli içindir.

  Sistem gereksinimleri: .NET Framework 3.5 (Windows XP / 7 / 8 /10)

  Kurulum: İndirdiğiniz dosyayı çalıştırın ve sessiz kurulumun tamamlamasını bekleyin. Bu işlem bilgisayar hızınıza göre 10 - 120sn arasında tamamlanacaktır. İlk kurulum sonrasında masaüstünde oluşacak kısayol sayesinde istediğiniz zaman programı kullanabilirsiniz.

  Kullanım: Programın kolay olması adına tasarım oldukça basit tutulmuş ve tüm işlemler adımlar halinde sıralanmıştır.

  Ekran Görüntüleri:
  1.png 2.png 3.png 4.png

  Programın geliştirilmesi sırasında cihazını kobay olarak hiç düşünmeden ellerime bırakan @Skorpi üstadımıza teşekkür ederim.
  FIRAT122, roman66, erkut1907 ve 15 kişi daha bunu beğendi.

Son Değerlendirmeler

 1. Skorpi
  Skorpi
  5/5,
  Versiyon: v1.0
  Muhteşem
 2. mesut1
  mesut1
  5/5,
  Versiyon: v1.0
  başarılı tesekkurler